Sperry (США)

Sperry (США)

У 1935 р Пол Сперрі винайшов першу і найбільш довговічну взуття для яхт. Там , де всі інші взуттєві бренди претендували на кожен дюйм суші, від найвищих засніжених вершин до найнижчої пустельній долини , від бейсбольних полів до баскетбольних майданчиків, Sperry Top - Sider процвітав, допомагаючи всім , хто любить водушние простори ... океани, озера і ріки планети Земля.

Дивно, але історія Sperry Top - Sider починається з кокер- спанієля на ім'я Принц . В один суворий зимовий день у Новій Англії, коли завзятий моряк і винахідник -аматор Пол Сперрі вивів свою собаку на її щоденні вправи , він зауважив, що Принц досить стійко тримається на снігу , навіть бігаючи по крижаній кірці .

Так народилася ідея .

Пол поспішив назад у свою лабораторію і приступив до роботи. Незабаром, зі шматків гуми , леза бритви і звичайного кеда , Пол спорудив прототип першої в світі взуття для яхти. Наступні дизайни виробили первісний топ- сайдер Sperry Top - Sider , зараз відомий як Authentic Original .

Взуття Сперри швидко стала популярною у моряків , не тільки завдяки нековзною підошві, але також завдяки її білому кольору , що не залишало слідів на палубі. Сьогодні , ці традиції і ефективність цілком працюють для тих, хто не може жити без води. Звичайно, наша взуття є стандартним рішенням для більшості моряків. Фактично , Authentic Original є частиною щоденної уніформи Академії ВМФ США.

До цих пір однією з основних проблем українських яхтсменів завжди була відсутність на нашому ринку якісного взуття , створеної спеціально для підкорення водних просторів на борту власного судна. Проте з приходом літа 2010 свято настав і на їхній вулиці - в Україні нарешті відкрилося представництво всесвітньо відомого бренду Sperry !

Ось вже більше 70 років компанія Sperry Top - Sider виробляє взуття для яхтсменів , яка б не ковзала по вологій палубі і не залишала б на ній слідів чорної гуми . Майже відразу ж після свого виникнення взуття була гідно оцінена американськими моряками - з 1939 року класична модель Sperry є офіційною формою флоту США.

Тим же, хто не чекав всю зиму того моменту , коли нарешті ступить на палубу і відчалить від берега назустріч водних просторах , все одно варто звернути увагу на Sperry Top - Sider , легку, стильну і надійне взуття , ідеальну для розпеченого літнім сонцем мегаполісу або спекотних південних курортів.Сравнение товаров (0)


Ботинки Sperry DRAKE CHUKKA Brown/Tan

Ботинки Sperry DRAKE CHUKKA Brown/Tan

Верх кожа..

1 380грн

Ботинки Sperry DRAKE CHUKKA Navy/Dark Tan

Ботинки Sperry DRAKE CHUKKA Navy/Dark Tan

Верх кожа..

1 380грн

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)